KONTAKT

Lindelöfs Glas & Metall AB
Svetsarevägen 3
511 72 FRITSLA

Karta – klicka här!

Telefon:
0320-21 03 30 Växel

Niklas Lindelöf 0705-20 81 36
Fredrik Lindelöf 0706-62 81 54

Axel Lindelöf, 0705-33 42 65
Niklas Liljekvist 0705-33 47 60

Sandra Henriksson 0703-39 25 73

Marika Söder 0709-49 28 56

Ivan Nilsson 0705-33 47 65
Joakim Nilsson 0705-33 47 62


E-post:

 

info@lmglas.se

niklas@lmglas.se

fredrik@lmglas.se
axel@lmglas.se

sandra@lmglas.se

marika@lmglas.se

liljekvist@lmglas.se 

 

 

 

 

 




Namn: E-post:
Adress: Telefon:
Postnr: Fax:
Ort:  
 
Meddelande:  
Kod:  
Bild föreställande: OBS! För att kunna skicka formuläret behöver du fylla i koden du ser till vänster. Detta för att minimera risken för spam.